SERWIS GAZEX, ATEST-GAZ, PRO-SERVICE – DLACZEGO GAZ-PRO?

Systemy detekcji gazów i oparów cieczy toksycznych oraz wybuchowych to nasza specjalność. Dysponujemy doświadczeniem w zakresie obsługi systemów detekcji gazów i oparów cieczy GAZEX ATESTGAZ, POR-SERVICE i innych producentów. Nasze kwalifikacje zawodowe są poparte certyfikatami wydawanymi przez producentów urządzeń. Stale podnosimy swoje kwalifikacje gdyż chcemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie w branży.

Projektujemy, montujemy i uruchamiamy stacjonarne systemy detekcji gazów i oparów. GAZ-PRO w swojej ofercie posiada urządzenia większości producentów dzięki czemu przy wyborze rozwiązania nie kierujemy się wąską ofertą handlową jednego producenta czy marką. Naszym celem jest dobranie odpowiedniego rozwiązania spełniającego wymogi techniczne, wymogi bezpieczeństwa oraz mieszczącego się w zadanym budżecie.

Kalibrujemy i serwisujemy detektory GAZEX, ATESTGAZ, PRO-SERVICE na obiekcie u Klienta.
Dzięki temu nasi Klienci oszczędzają czas i pieniądze oraz nie ponoszą ryzyka związanego z demontażem detektorów na czas serwisu. Wzorcujemy detektory na szeroką gamę gazów i oparów między innymi Amoniak NH3, Wodór H2, Chlorowodór HCL, fosfan – fosforowodór PH3, Siarkowodór H2S, Ksylen, Toluen, Aceton, Etanol oraz inne.

Świadczymy usługi kalibracji (wzorcowania) sensorów i serwisu detektorów w Warszawie i woj. Mazowieckim oraz także na terenie całej Polski. Kalibrujemy detektory przenośne większości producentów krajowych i zagranicznych. Usługę możemy wykonać w siedzibie naszej firmy lub u Klienta. Zapewniamy krótkie terminy realizacji i atrakcyjne ceny usług.

Obsługujemy urządzenia stacjonarne i przenośne różnych producentów, dzięki czemu nasi Klienci mają jednego sprawdzonego partnera dbającego o wszystkie urządzenia detekcji gazów niezależnie od ich pochodzenia. Nasz Serwis przypomni Tobie o zbliżającym się terminie kalibracji detektorów lub sprawdzenia instalacji gazowej.

Firma GAZ-PRO posiada odpowiednie ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności.