Przeglądy instalacji gazowych

Przeglądy instalacji gazowych

Regularne przeglądy instalacji gazowej w budynkach mieszkalnych i użytkowych w sposób bezpośredni przekładają się na bezpieczeństwo użytkowania obiektów. Szczelność instalacji powinna być sprawdzana co najmniej raz do roku. Firma GAZ-PRO wykonuje okresowe przeglądy instalacji gazowych na terenie woj mazowieckiego i województw ościennych w następujących obiektach:

 • kotłowniach – zarówno małych jak również dużych firm,
 • budynkach użyteczności publicznej – takich jak wielkopowierzchniowe sklepy, szpitale oraz inne budynku służb mundurowych,
 • budynkach wielorodzinnych,
 • zakładach produkcyjnych na terenie całej Polski
 • punktach gastronomicznych,
 • stacjach redukcyjno-pomiarowych.

Cechuje nas profesjonalizm i elastyczne podejście do potrzeb i oczekiwań klienta. Przeglądy instalacji gazowej wykonujemy przy użyciu najnowszego sprzętu, co przekłada się na możliwość wykrywania wszelkich nieprawidłowości już na wczesnym etapie. Dzięki temu jesteście Państwo w stanie uniknąć awarii oraz ich konsekwencji, zapewniając bezpieczeństwo użytkownikom obiektu, a w przypadku budynków mieszkalnych ich mieszkańcom. Szczelność instalacji, sprawność urządzeń odpowiedzialnych za detekcję przecieków oraz sprawność odbiorników gazowych w obiektach mieszkalnych ma kluczowe znaczenie w eksploatacji instalacji:

 • grzewczych,
 • ciepłej wody użytkowej,
 • gastronomicznych (kuchenkach gazowych i piekarnikach).

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą automatyki przemysłowej w Warszawie!

Przeglądy instalacji gazowej zgodnie z aktualnym prawem

Posiadamy uprawnienia SEP do eksploatacji i dozoru instalacji gazowych i zainstalowanej AKPiA na ciśnieniu średnim do 0.5MPa, które upoważniają nas do wykonywania przeglądów instalacji gazowych.

Ustawa z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane Dz.U. 1994 Nr 89 poz. 414 art.62. zobowiązuje właścicieli, zarządzających lub użytkowników obiektów budowlanych do przeprowadzenia okresowego przeglądu instalacji gazowej co najmniej raz w roku.

Profesjonalny przegląd instalacji gazowej – Warszawa, mazowieckie

Usługi związane z wykonawstwem przeglądów gazowych kierujemy do klientów z terenu miasta Warszawa oraz całego obszaru województwa mazowieckiego. Starając się jak najlepiej dopowiadać na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania odbiorców naszych usług wykonujemy:

 • przeglądy instalacji gazowej w mieszkaniu,
 • przeglądy instalacji gazowej w domu jednorodzinnym,
 • przeglądy instalacji gazowej w budynku (niezależnie od przeznaczenia).

Współpracujemy w tym zakresie z klientami indywidualnymi i biznesowymi, a także zarządcami obiektów użyteczności publicznej. Klientów zainteresowanych zleceniem przeglądu instalacji gazowej w obiekcie mieszkalnym lub niemieszkalnym zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w określeniu najbardziej optymalnego zakresu usług. Zapewniamy szybką reakcję oraz dogodne terminy przeprowadzania przeglądów. Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo użytkowników obiektów mieszkalnych, usługowych i przemysłowych wykonujemy zarówno coroczne obowiązkowe przeglądy instalacji gazowej, jak i kontrole o większej częstotliwości. Szczelność instalacji możemy weryfikować raz na pół roku, raz na kwartał lub jeszcze częściej.

Projektowanie i montaż systemów detekcji
Lokalizacja wycieków gazów w laboratoriach i przemyśle